Szanowni Państwo,
ze względu na wprowadzone dodatkowe obostrzenia związane z rozprzestrzenianiem się COVID-19, w tym zamknięcie teatrów i innych placówek kultury, jesteśmy zmuszeni wprowadzić istotne zmiany repertuarowe.  Od soboty 7 listopada do końca grudnia wszystkie zaplanowane tytuły Dużej Sceny i Sceny Pod Ratuszem zostają odwołane.  Nasze Biuro Obsługi Widza skontaktuje się z widzami, którzy posiadają bilety na odwołane spektakle.
Dziękujemy za wyrozumiałość i bądźcie z nami online.

Jednocześnie zapraszamy do zapoznania się z pakietami spektakli online .

Więcej o pakietach przeczytacie tutaj:

TL ONLINE | PAKIET TEATRALNY

TL ONLINE | 60 +


UWAGA! Z przyczyn technicznych kontakt z Biurem Obsługi Widowni (BOW) jest obecnie możliwy tylko pod numerem tel. 12 68 02 112.

Za utrudnienia przepraszamy, można się z nami kontaktować również drogą mailową: rezerwacja@ludowy.pl.

KASA BILETOWA DUŻEJ SCENY - nieczynna w grudniu 
KASA BILETOWA SCENY POD RATUSZEM - nieczynna w grudniu 

Zwrot biletów oraz zniana terminu realizacji vouchera możliwa po kontakcie z BOW. ________________________________________________________________________________

 

Spektakle repertuarowe w czerwonej strefie ( spektakle odwołane od 7 listopada do 29 listopada)

Od 17 października gramy dla Was zachowując reżim sanitarny obowiązujący w czerwonej strefie ilości miejsc na widowni wynosi 25% miejsc.

Aktualny i obowiązujący repertuar znajduje się na naszej stronie w zakładce REPERTUAR.

Miejsca na widowni są obecnie nienumerowane, na widowni miejsca wskazuje obsługa bileterska. W czerwonej strefie wyznaczone miejsca dla widzów są co 4 fotel.

W celu sprawnego przebiegu procesu wejścia na widownię zwracamy się z uprzejmą prośbą o wcześniejsze wydrukowanie i przyniesienie ze sobą podpisanego oświadczenia, które zostawicie Państwo u bileterów.

W innym przypadku poprosimy Państwa o wypełnienie oświadczenia na miejscu.

 

Kontakt z Biurem Obsługi Widza:

tel. 12 68 02 112, rezerwacja@ludowy.pl.

W październiku nasze KASY BILETOWE będą nieczynne w poniedziałki. Za utrudnienia przepraszamy, zachęcamy do zakupu biletów systemem online.

 

Życzymy Wam dużo zdrowia, bądźmy bezpieczni, dbajmy o siebie i nie poddawajmy się.